AstroNumerologa Kristapa Baņķa ideju projektu ceļvedis

Pievienojies mums ar ePasi!

Izveidot Izveido e•pasi un lieto visu mūsu projektu priekšrocības ar vienotu profilu.

 • Dižkalendārs – personīgā laika Astrovieds plānotājs!

  Plāno savu laiku katru dienu ar pilnīgāko astro kalendāru, lai ar vismazāko piepūli tiktu pie labākā rezultāta, piešķirot katrai dienai īpašu jēgu! Īstais laika plānotājs izsekos Saules un Mēness ritmam, planētu astrofonam, personiskajam astroluksoforam un superlaikiem, magnētiskajām vētrām, Čika un Dižčika laikiem. Kalendārs ir piemērojams jebkurai vietai pasaulē.
Mēness
fāze

Augošs Mēness

Dienas
astroluksofors
26. Saules diena no pl. 04:53
9. Mēness diena no pl. 13:38
Mēness Svaros visu dienu
Jupiters 06:19
Aktuālā astrostunda
Izvērstu un pilnīgu informāciju iegūst visi ASTRO VIP - pievienojies!
 • Astronet.lv – sasniedz vēlamo ar superlaikiem!

  Praktiski un PDF formātā e-pastā saņemami astrokalendāri ar dažādu nodarbju pēc K.Baņķa autormetodēm aprēķinātajiem superlaikiem. Izvēlies populāros kalendārus ar praktiskiem ieteikumiem Tavai labklājībai, harmonijai un astroveiksmei. Tavs Mēness kalendārs, Čeku dedzināšanas kalendārs, Pirkumu kalendārs u.c.
 • Superhoroskopi.lv – Nākotnes prognozes un personīgie gada plāni!

  #KBpareģo slavenās lielās gada prognozes, astropadomi visam gadam, personiskais numeroloģiskais un astroloģiskais gada plāns - nodzīvo to ar virsvērtību un drošu skatu nākotnē. Mēs pareģojām #krīze2020!
 • Numopro.lv – izzini savu Skaitļu pasauli pēc pilnīgākas numeroloģijas!

  Atklāj savu numeroloģisko kodu un skaitļu spēku, iepazīsti dzīves veiksmes faktorus un problemātiku, lai turpmāk pieņemtu pareizākos lēmumus. Mēs analizējam ne tikai dzimšanas datus pēc dubultmatricu sistēmas, bet arī Tava vārdu un uzvārdu, kā arī sniedzam dzīves prognožu ciklus visam mūžam, 9 gadu perioda izaicinājumus un iespējas un katram gadam atsevišķu prognozi.
 • Astrokarte.lv – horoskopa analīzes moderns rīks ar Kr.Baņķa autorprogrammu.

  Iepazīsti horoskopu viegli un saprotami, izveido saderības astrokarti, prognozē notikumus pēc tranzītu, progresiju, direkciju, solāra metodēm. Piedāvāsim dažādus tehniski skaidrojošus risinājumus.
 • Izzini sevi – zināšanas par sevi spārnos Tevi jauniem sasniegumiem!

  Noskaidro par sevi visu, arī to, ko citi nestāsta, sāc dzīvot pa gludāko un dzīves iespējām bagātāko ceļu bez karmiskās pretestības.
 • Astrologs.lv – #KBpareģo astroviedās konsultāciju konkrētas tēmas!

  Viduspāreja jeb pusmūža krīzes risinājumi; svarīgu datumu izvēle mājoklim, uzņēmumam, kāzām; bērna vārda/uzvārda izvēles jautājumos. Atrisini savas dzīves svarīgākos jautājumus un dzīvo veiksmīgu, piepildītu dzīvi!
 • Infoguru.lv – katrai kaitei ir savs cēlonis – veselība garīgā skatījumā!

  Noskaidro patieso slimību cēloni, nevis cīnies ar sekām un dārgi par to maksā ar savu veselību. Cēloni var mainīt, sekas jau ir karma. Valērijs Siņeļņikovs, Luīza Heija, Elvita Rudzāte un citu speciālistu precīzu redzējumu apkopojums.
 • Sapnuguru.lv – pilnīgākais viedu personu tradicionālo un specializēto sapņu tulks!

  Mēs nosakām pēc KB autormetožu astroloģijas rādītājiem vai konkrētās nakts sapnim bija nozīme. Vanga, Finks, Millers, Freids, Cvetkovs, Nostradamuss, Hasse, Loffs un citi noteiks pašu sapņa skaidrojumu. Nepalaid garām sava mūža zīmīgāko sapni un saņem atklāsmi, lai, iepsējams, pozitīvi izmainītu turpmāko dzīvi.


 • #Astroviedi – īsta gudrība slēpjas viedumā, kas nāk no Visuma!

  Kļūsti viedāks, ieklausies vērtīgo domugraudu spēkā, garīgi bagātinies un piedzīvo savas personības izaugsmi. Nezīlē nākotni – saņem pareģojumus, kas kliedē neziņu, atklāj tendences un reāli strādā. Kr.Baņķa astroviedo sentenču, astropadomu un prakses autormetožu apkopojums.
 • #KBpareģo – spēcīgākie Kr.Baņķa pareģojumi!

  Pareģojumi un prognozes, kas plaši izskanējušas sabiedrībā. Tūkstošiem to ir bijis konsultācijās - konkrētu personu dzīvēs! KONSULTĒJIES AR ASTRO ARODA PROFESIONĀLI un sasniedz arī savs dzīves virsotnes zinošā pavadībā!