MŪSU VĒRTĪBAS = TAVI IEGUVUMI!

Katrs no mūsu projektiem ir lielisks un moderns rīks AstroViedu vērtību iedzīvināšanai Tavā dzīvē. Apskati visus projektus un izvēlies sev šobrīd piemērotāko. Mēs ticam, ka Tu šeit iegriezīsies bieži un ar aizrautību, jo šī pieredze patiesi padara dzīvesgudrāku.

PROJEKTI BALSTĀS UZ KB UNIKĀLĀM AUTORMETODĒM UN LIELU PROFESIONĀLO PIEREDZI. Pamēģini uzdrīkstēties dzīvot AstroViedi!

Esam parūpējušies, lai Tu varētu daudzus no projektiem iegūt par pazeminātu Akcijas cenu. Jāseko līdzi lapas augšgala sadaļā “Atlaides un aktuālie pakalpojumi”. Svarīgi ir reģistrētie ePasei, kas dod piekļuvi svarīgākajiem mūsu projektiem un ar personīgajiem datiem personalizēt ieguvumus. 

Tikpat svarīgi mums ir sagādāt lielas iespējas Tev un uz mūsu resursu bāzes pilnībā bez maksas piedāvāt SapnuGuru.lv – vislielāko un pilnīgāko sapņu tulku – un Infoguru.lv, kur atradīsi ezotēriskas tēmas un, piemēram, veselības likstu skatījumu garīgā skatījumā. Mēs uzturam šos projektus ar savu darbu un par saviem līdzekļiem. 

Ar vairākiem projektiem stiprinām vissenāko apzinātās cilvēces saukli “Iepazīsti sevi!” dodot Tev Personību astroloģiski un numeroloģiski izzinošas iespējas. Rūpējamies arī par karmiskajiem jautājumiem, kas uzsvērti Izzini sevi Lilitas projektā. 

Sekosim lielākajai dzīves vērtībai – LAIKAM – ar Astroinfo.lv Dižkalendāru, kas ir unikāls pasaules mērogā un ietver kosmiskos, ezotēriskos, astromaģiski okultos, planetāros, Dabas cikliskuma un Mēness fāžu atspoguļojumus kā sabiedriskā, tā individuāli pēc Taviem datiem piemērotu katras dienas astroluksoforu.  

Mums ir svarīgi, lai Latvijā būtu arvien vairāk astroloģiju un numeroloģiju pašzinošu cilvēku, kuri labi izprot “kas debesīs, tas uz Zemes”. Mūsu sauklis ir PATS SEV ASTROLOGS! Tādēļ apmācām arī studentus līdz pat profesionālam astrologa statusam Astroskola.lv. Arī mūsu projektos cenšamies skaidrot maksimāli daudz, lai cilvēki saprastu un spētu paši patstāvīgi pielietot astro zināšanas, pielietojot mūsu projektus kā palīgrīkus. 

Profesionālo astroloģiju attīstām ar pasaules līmeņa tehnisku horoskopu izveidošanu un KB autormetodēm to interpretācijā, kas pieejami – Astrokarte.lv. 

K. Baņķis 2011.gadā izdeva grāmatu par 18 LV spilgtākajiem astrologiem “TAVS ASTROLOGS”. Astrologa kompetences līmeni vislabāk izsaka prognozes. Jāsaprot, ka visi astrologi neredzu visu astroainu vienādi: CIK ASTROLOGU, TIK ASTROLOĢIJAS! Ne velti tas ir beidzamais kurss mūsu Astroskola.lv studijās. Kristapa Baņķa #KBpareģo nopelni ir labi zināmi, bet katru gadu tos no jauna var pārbaudīt Superhoroskopi.lv. Studentiem ir iespēja izveidot savu blogu, veikt pētījumus un publicēt Astrologi.lv. 

Mani, Kristapu Baņķi, pazīst kā stingru un nelokāmu astroloģijas un numeroloģijas ideju paudēju, bezbailīgu teikt vissūrāko patiesību, kurš “riskē ar savu ādu” mediju prognozēs, darbā ar klientiem un astro projektos. Piedalos sporta, biznesa, politikas un start-up projektos. Mana astro&numero vislielākā aizrautība ir būt vārda došanas krustvecākam tikko pasaulē nākušajiem bērniņiem.

Tajā pat laikā esmu atsaucīgs, saskarsmē ātri reaģējošs un problēmas atrisinošs, labus padomus dodošus, jo “pārredzu spēles laukumu” un “taimingu”. Zinu riskus, ar kuriem cilvēki var saskarties, un protu dot tālredzīgus astropadomus. 

STINGRS, bet LABSIRDĪGS! AUTORITATĪVS, BET BEZ DIKTĀTA – SVARĪGA IR IZPRATNE! “VISU VAR SARUNĀT!” 

Ietekmēju persoans un procesus, par ko uzņemos atbildību, jo “NEVIENA PROBLĒMA NAV ATRISINĀMA ESOŠAJĀ APZIŅAS LĪMENĪ!”  

VĪRS UN VĀRDS!

Daži no maniem motīviem. Vēl dažus var iepazīt šeit: 

https://www.santa.lv/raksts/ieva/astrologa-kristapa-banka-20-atzinas-30565/

Plašāk par KB – intervijas, raksti: https://www.astrologi.lv/kb/kristaps_bankis

 

KRISTAPS BAŅĶIS #AstroKB